התקשורת מקרבת או מרחיקה? ענת קלו לברון מארחת את ארנינה קשתן מייסדת מרכז מייתרים – מרכז לתקשורת מקרבת. תקשורת מקרבת, קודם כל לעצמך, היא ההיפך מתקשורת בה מדברים בשיפוטיות, טענות והאשמות.
אורי וירון שואלים איך להיות תברותיים בינינו לבין עצמנו? תמר קינן מדברת על מעמדה של הקומדיה בתרבות ויעל טל שואלת האם אנחנו זוכרים שפעם היו לנו תחביבים? על תחביבים מסביב לעולם
שרון זליקובסקי מגישה שעה נינוחה ומרגיעה על ספרים, שירים, סרטים ושיחות לסגירת השבוע ולפתיחת שבוע חדש. אורח באולפן: הסופר ישי רון וספר הביכורים שלו, "אפוקליפסה של חג".