שעתיים של תרפיה במוזיקה שלוקחות, כתמיד, למסע מוזיקלי. שמתחיל ומסתיים עם נשים יפות, וביניהן – כל העולם כולו. בין זמנים, תקופות, מקצבים ושפות – גרוב אינסופי עם אליענה בן-דוד. רוצים לגלות עוד על המוזיקה? לרשימות השידור המלאות, מוזמנים לבקר בבלוג של אחת ששומעת.
דידי ארז פוגש את הבמאי המוערך, דרור שאול, לשיחה על הפסקולים שליוו את הקלאסיקות הישראליות שביים והפכו לקאלט – "מבצע סבתא", "אדמה משוגעת" ועוד רבים וטובים – חלק ב'.