כדאי להקשיב גם:
תוכנית מספר 500 של אחת ששומעת! זה הרבה? מעט? יחסי? כך או כך, יש במספר הזה משהו מרגש. שעתיים של תרפיה במוזיקה שנעות בין אז והיום, בין פה לשם, בין גרובים שונים, בין יבשות, שפות, זמנים ותקופות, ז’אנרים ומקצבים – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. רשימות השידור המלאות נמצאות בבלוג של אחת ששומעת
"כשהתלמיד מוכן, המורה מגיע", אומר פתגם בודהיסטי עתיק. אז מה באמת הפירוש של "להיות מוכן"? האם באמת אפשר להגיע מוכנים לסיטואציה, על אף שאין לנו יכולת לדעת כיצד תתנהל? ומה עלינו להכין – את התוכן עצמו, או שעדיף להתמקד בכלים שיעזרו לנו להיות מוכנים? מוזמנים להרחיב על ידי קריאת הכתבה "העיקרון הפסיכולוגי המרתק שעומד מאחורי האמירה "לחיות את הרגע"